Kıraça Holding
Kırpart | Kıraça Holding
Anasayfa  /  Kırpart  /  Kıraça Holding

Kıraça Holding

Kıraça Holding’in kuruluş misyonu; faaliyet gösterdiği alanlarda etkin iş modelleri ve inovatif ürünlerle karlılık ve sürdürülebilir kalkınma yaratarak, tüm paydaşlarını ve Türkiye’yi ileri taşımaktır.

Bu çerçevede, otomotiv ve diğer sanayi alanlarındaki tecrübesini, otomotiv, otomotiv yedek parça, motor yat, yelkenli yat ve mühendislik çözümleri sektörlerinde sahip olduğu markalar ile değerlendirmekte, istihdam ve yenilikçi ürünler yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Karsan

Karsan, Türkiye’de ticari araç üretimi alanında faaliyet göstermek için 1966’da Bursa’da kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve tek çok markaya üretim yapan otomotiv üreticisidir. Kara ulaşımında dünya markası Karsan yaygın ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

www.karsan.com.tr
Karland

Ülkemizde otomotiv yenileme pazarının en güçlü ve kurumsal şirketi haline gelen Karland,1999 yılında kurulmuştur. Karland, uluslararası düzeyde kalitesi belgelenmiş ürünleri Türk Pazarına sunarak sektörde güç ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Türkiye’ye yayılmış geniş distribütör ağı ile hizmetlerine değer ekleyerek sektöre yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

www.karland.com.tr

Yaklaşan etkinliklerimizi bu alandan takip edebilirsiniz. Sizleri de etkinliklerimize bekliyoruz.

Yaklaşan Etkinlikler

01

2020 de yapılacak fuarların ertelenmesi nedeniyle Ekim 2021'de İZB'de sizinle buluşmak üzere...

06 Temmuz 2020