Çözümler | Donanım
Anasayfa  /  Çözümler  /  Donanım

Donanım

...

Ansys Slwave

Motor sürücü PCB'lerinin; güç bütünlüğü, sinyal bütünlüğü ve entegre paketler ve elektronik kartlarla elektromanyetik girişim (EMI) analizeri için özelleştirilmiş tasarım platformudur. SIwave ile ürünün; power integrity, Signal Integrity ve EMI problemleri, zaman ve frekans bazlı olarak ön tasarım aşamasında incelenip hesaplanabilmektedir.

Ansys HFSS

Entegre devre paketleri ve PCBler gibi yüksek frekanslı elektronik ürünlerin tasarımı ve benzetimi oluşturulmuş için elektromanyetik simulasyon yazılımıdır. Radar sistemlerinde, ileri seviye sürücü yardım sistemleri, uydular, IOT ürünleri ve diğer yüksek hızdaki RF ve dijital aygıtlarda bulunan yüksek frekanslı, ve yüksek hızlı elektroniklerin tasarımı ve 2D ve 3D elektro manyetik problemlerin çözümü için sonlu elemanlar (FEM) ve geniş ölçekli momentler yöntemleri (MoM) kullanılmaktadır.Çok yönlü çözücülere sahip HFSS ile motor sürücü PCB’lerin, EMC problemleri simule edilmektedir.

Ansys Icepack

Akışlanlar dinamiği altyapısını kullanarak entegre devrelerin ve baskı devre kartlarının termal ve akış hesaplamalarını gerçekleştirerek soğutma çözümleri sunmaktadır. Icepack ile laminar ve türbülant akışlar, taşıma, yayılma ve ışıma türlerinde analiz yapılabilmektedir. Icepak günlük elektronik soğutma amaçlı çözümleri tedarik etmek için fan, ısı kontrolleri sağlayan ekipmanlar ve malzemelerden oluşan geniş bir kütüphane sağlamaktadır.

Ansys Sherlock

Gerçek dünya koşulları simule edilerek baskı devre kartlarımım termal, mekanik, şok ve titreşim analizleri yapılarak lehim yorgunluklarını hesaplamak için kullanılmaktadır. Tasarımın erken aşamasında yapılan simülasyonlar ile kart ve sistem seviyesinde ömür tahminleri ve fonsiyonel güvenlik (Functional safety) analizleri yapılmaktadır.

Plastik Enjeksiyon

Plastik malzemeler, metalden daha hafif ve kolay şekillenebilir bir malzeme olması nedeniyle endüstirinin birçok alanında metal alaşımlı malzemelerin yerini almaya başlamıştır.

Yeni otomotiv trendlerinden biri; daha hafif motor ve araçlar üretmek.

Kırpart olarak mottomuz, Bugünü mükemmelleştirerek, geleceğe yatırım yapmak. Yüksek verimli fanlar, hareketli parçaların yüksek sürtünme direnci gibi kritik bileşenlerin üretimi için plastik enjeksiyon kalıplama teknolojisi yatırımlarımızı gerçekleştirdik.

3D Printer

3D yazıcıların sektörümüzdeki değişimi hızlandıran faktörlerden biri olduğuna şüphe yok.

Kırpart olarak ürün tasarım süreçlerini hızlandırmak, prototip gönderimini kısaltmak ve müşterilerimize daha iyi çözümler sunmak için 3D yazıcılar kullanıyoruz. Bu sayede en iyi çözüme en kısa sürede ulaşılan mühendislik çözümleri sunmuş oluyoruz.

Ar-Ge merkezimizde; Bu teknolojiyi en üst seviyede sunan EOS plastik ve metal 3D yazıcılarını kullanıyoruz.