Kırpart’tan Üniversitelere Muhteşem Proje

KIRPART, üniversite öğrencilerinin çalışma hayatına çok daha kolay adapte olabilmesi için son derece önemli bir projeye start verdi.

Bursa Teknik Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi ile birlikte geliştirilen proje kapsamında, yeni okul dönemi baz alınarak, KIRPART odaklı çalışmalar geliştirilmesi projenin ilk adımı olarak planlandı. Bu kapsamda öğrenciler yeni teknolojilerinin derslerine entegre edilebilmesi için KIRPART uzmanlarıyla birlikte hareket ederek, farklı pek çok çalışma geliştirecekler.

Öte yandan projenin bir diğer faydası ise KIRPART çalışanlarının öğrencilerin derslerine katılarak, KIRPART’ın geliştirdiği tecrübelerin genç beyinlere aktarılması şeklinde olacak. Bu kapsamda da öğrencilerin  profesyonel iş hayatına hazırlanması ve iş hayatına başlamadan edinilmesi gereken tecrübelerin elde edilmeleri planlanıyor.

Ayrıca proje detayları arasında birlikte çalışmalar geliştirilecek öğrencilere, iş hayatı ve mülakatlar kapsamında hazırlıklı olabilmeleri için KIRPART insan kaynakları ekibi tarafından söyleşiler de planlanacak.